• 3 mağazada, 5 878 ürün

Hakkımızda

Lastikavcisi.com İspanya, İtalya, Fransa, Norveç, Macaristan, Polonya, Slovakya, İngiltere, Rusya, Romanya, Danimarka, Hollanda, Ukrayna, İsveç, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya ve Türkiye’de hizmet veren, lastik modelleri inceleme, karşılaştırma ve satın alma imkanı sunan online lastik sitesidir. Bünyesinde Continental, Michelin, Bridgestone ve Goodyear gibi premium, Firestone, UniRoyal, Kumho gibi üst-orta sınıf ve Fulda, Barum, Semperit gibi düşük maliyetli markalar olmak üzere toplamda 20’den fazla lastik markası barındırmaktadır. Otomobil, Van, Arazi aracı ve Motosiklet kategorilerinde 2000’den fazla ürün çeşidine sahiptir.

Avrupalı otomobil kulüplerinin gerçekleştirdiği farklı kategorilerdeki testler ve sonuçlarına göre ürünleri güncelleyip, kullanıcı dostu ara yüzü ile karar verme sürecini kolaylaştırmaktadır.

Lastikavcisi.com Türkiye partneri e-ticaret, mobil uygulama ve internet tabanlı servisler alanlarında otomotiv sektörüne yönelik iş geliştirme hizmeti sunan Jiri Chomat Bilişim Araştırma Yatırım ve Ticaret A.Ş.dir.